نمایشگر دسته ای مطالب


پيام مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد به مناسبت روز ملي شوراها


یارمند با صدور پيامي نهم ارديبهشت روز ملي شوراها را به همه تلاشگران عرصه خدمت رساني بويژه شوراهاي اسلامي روستا تبريك گفت .

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها در پیام خود آورده است :

در كشور عزيزمان ايران، شنيدن عبارت «شوراهاي اسلامي» شكوه مشورت و شوكت خدمت را به گونه اي توأمان به ذهن انسان متبادر نموده مصداقي بارز از مشاركت مستقيم مردم در سرنوشت خويش را به نمايش مي گذارد.

نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، مفتخر است كه حركت و نقش آفريني و از همه بالاتر، رسالت «شوراهاي اسلامي شهر و روستا» در آن، برخاسته از اصول و مباني والاي اسلام ناب محمدي(ص) است. چه آن كه وجود مقدس پيامبر خاتم(ص) و اهل بيت پاك و مطهرش(ع)، مظهر تام و تمام شور و مشورت و ايجاد زمينه ابراز نظر در تدبير امور بوده اند. اين مبنا، بي ترديد، افق مباركي است كه تمام شئونات مترتب بر امور شوراهاي اسلامي را همچون خورشيدي پرفروغ، روشن ساخته و در بر خواهد گرفت.

بي شك فعاليت شوراها به معناي تجلي اراده مردم در نقش آفريني و توسعه و عمران در دولت تدبير و اميد ستودنيست و اميدواريم همچون گذشته شاهد گامهاي موثرتري در زمينه خدمات رساني هرچه بهتر به مردم باشيم .

اينجانب با قدرداني از زحمات شوراهاي اسلامي روستا، اين روز را به همه تلاشگران حاضر در عرصه خدمت بي منت تبريك عرض نموده و بهترينها را در سالی که به نام  اقتصاد مقاومتی توليد و اشتغال مزين شده است ، مسالت دارم.

                 محمد يارمند

                                                                    مديركل دفتر امور روستايي و شوراها
آدرس کوتاه :